data-ad-client="ca-pub-5674329641199375" data-ad-slot="6002683569">
Haber Detayı
23 Ekim 2020 - Cuma 21:17
 
100 yeni Üye ve Rozet Takma Töreni
Kartal İYİ Parti İlçe Başkanlığı yeni üyelere rozet takma etkinliğini Uğur Mumcu Kültür Merkezi bahçesinde gerçekleştirdi.
SİYASET Haberi
100 yeni Üye ve Rozet Takma Töreni

Uğurmumcu Kültür Merkezi bahçesinde düzenlenen rozet törenine İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu, İYİ  Parti Genel Başkan yardımcısı Burak AKBURAK, İYİ PARTİ Milletvekilleri Ahmet ÇELİK, Hayrettin NUHOĞLU, Yavuz AĞIRALİOĞLU, Genel İdare Kurulu Üyeleri Emine KÜÇÜKALİ, Dursun ÇOLAK, Murat KARAMAN, Meral ALEMDAR da etkinliğe katılım sağladılar. 


Kartal İYİ PARTİ İlçe Başkanı Fuat ONBAŞILI açılış konuşmasında, 25 Ekim 2017 yılında kurulan partilerinin bugün bu imkanı kendisine verdiği için gurur duyduğunu, ilk ilçe binalarını kiraladıklarında evlerinden getirdikleri birkaç plastik sandalye ve bir çay makinesi ile yolan çıkan ilçe yöneticisi arkadaşlarına teşekkürlerini iletti. 


Mikrofona gelen Genel Başkan yardımcısı Burak AKBURAK
İstanbul'un partileri için son derece önemli olduğunu, mevcut 53 bin üyelerinin bulunduğunu ancak bunun daha da artması gerektiğini ifade ederek, son günlerde partisinde olan gelişmelere ithafen "Hiçbir kötülük, iyiliğin önüne geçemez. Davası olan, imanı olan hiçbir hareket engellenemez" dedi. 


Sonrasında söz alan İl Başkanı Buğra KAVUNCU:
İlk hedeflerinin üyelerini artırarak ana hedef olarak koydukları Meral Akşener'i Cumhurbaşkanı yapmak olduğunu bunun çok kolay olmadığını söyledi. Buğra Kavuncu, "Ben çok rahatım, abdestimden şüphem yok. Her yaptığım işte şeffaf oldum. Yediğim içtiğim belli. Fakat bu ülkede Genelkurmay Başkanını bile teröristtir diyerek cezaevine attılar. Bundan dolayı huzursuzum. İnsanız sonuçta. Adalete sığınmaktan başka şansımız da yok. Türk bayrağını her gördüğümde tüylerim diken diken olur. Bu bayrağa her baktığımda kendimi bağımsız ve hür hissediyorum. Bağımsızlık sadece ülkenizi işgal eden düşmanla savaşmak değil, bağımsızlık size İftira atıldığında da adalete sığınmaktır. Şehitler tepesi boş kalmaz kimse merak etmesin. Biz bu ülkeyi 6 ayda düzeltiriz. Çalışır başarırız." dedi.  
Etkinliğin devamında İYİ Parti'ye katılan yeni üyelere rozetleri takıldı.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: 100, yeni, Üye, ve, Rozet, Takma, Töreni,
Yorumlar
Haber Yazılımı (UA-151316524-1)