Haber Detayı
19 Kasım 2020 - Perşembe 16:36
 
Buderus’tan yeni “Kadın Aklı Seçimin Uzmanı!” projesi
Isıtmanın uzman markalarından Buderus, kadınlara yönelik interaktif seçim videosu yayınlandı.
YAŞAM Haberi
Buderus’tan yeni “Kadın Aklı Seçimin Uzmanı!” projesi

Türkiye’de iklimlendirme sektörünün önde gelen markalarından Buderus yine bir ilke imza attı. Kadınların kombi satın alma kararına katılımlarını artırmayı hedefleyen “Kadın Aklı Seçimin Uzmanı!” projesini interaktif bir video ile hayata geçirdi.

 

Araştırmalara göre kadınlar seçim yaparken keşif odaklı davranır ve mümkün olduğunca görüş ve veri toplamaya yönelik davranış sergilerler. Bu bilgi doğrultusunda kadınların seçim yapmada uzman olduklarının altını çizen Buderus, resmi YouTube kanalında interaktif videosunu yayınladı. Kombi satın alma kararında bugüne kadar erkeklerin daha etkin rol aldıklarını gözlemleyen Buderus, bunun devam etmesinin yanı sıra, kadınların da bu sürece dahil olmasını ve kadınların hayatın her alanında olduğu gibi bu alanda da rolünün artmasını hedefliyor.

 

İnteraktif videoda izleyiciler ev konsepti içerisinde birbirinden farklı seçimler yapabiliyor. Her videonun sonunda yapılan seçim izleyicileri farklı bir seneryoya yönlendiriyor ve izleyicilerin seçimleriyle farklı hikayeler oluşturuluyor. Kadınların kombi seçiminde daha etkin rol almalarını amaçlayan ısıtmanın uzmanı Buderus, “Kadın Aklı Seçimin Uzmanı” diyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Buderus’tan, yeni, “Kadın, Aklı, Seçimin, Uzmanı!”, projesi,
Yorumlar
Haber Yazılımı (UA-151316524-1) (UA-158226227-1)