Haber Detayı
22 Mart 2021 - Pazartesi 14:30
 
CEYHANLI DOWN SENDROMLU ÇOCUKLAR UNUTULMADI
Çağan özel eğitim ve rehabilitasyon merkezince, Funda Avcı toplum merkezinde düzenlenen Belediye başkanı sayın Hülya Erdem'inde katıldığı etkinlikte Down sendromlu çocuklar ve aileleri gönüllerince eğlendiler.
KÜLTÜR Haberi
CEYHANLI DOWN SENDROMLU ÇOCUKLAR UNUTULMADI

Çağan özel eğitim ve rehabilitasyon kurumları adına  söz alan Ayşegül Bayram Müdürümüz sayın Kenan Ulusal beyin ve  11 öğretmenimizin destekleriyle, 21 mart down sendromlular gününde iki aylık özverili bir çalışma sonucu 23 öğrencimiz aileleri ile birlikte gönüllerince eğlendiler.

Bu anlamlı günde bizleri yanlız bırakmayan Ceyhan belediye başkanı sayın Hülya Erdem hanıma ve Akdeniz kadınları hareketli yaşam derneği  sanat ekibine  çok teşekkür ederiz, dedi.

Akdeniz kadınları hareketli yaşam derneği sanat ekibi başkanı Serap Dinçel ise, Derneğimiz sanat ekibi mutlu olmaya ve mutlu etmeye devam etmektedir,Yarım kalan hayalleri gerçekleştirmek için bir araya gelen Akdeniz kadınları,bugünde Ceyhan'lı down sendromlu çocukları mutlu etmek için Ceyhan'da bir araya geldiler,Bu proğramın düzenlenmesinde emeği geçen Ceyhan çağan özel eğitim ve rehabilitasyon merkezine ve Ceyhan belediye başkanı sayın Hülya Erdem hanıma çok teşekkür ederiz, dedi.

Kaynak: (UHA) - UNİ HABER AJANSI Editör:
Etiketler: CEYHANLI, DOWN, SENDROMLU, ÇOCUKLAR, UNUTULMADI, , ,
Yorumlar
Haber Yazılımı (UA-151316524-1) (UA-158226227-1)