data-ad-client="ca-pub-5674329641199375" data-ad-slot="6002683569">
Haber Detayı
16 Ekim 2020 - Cuma 10:43
 
Cumhuriyetin Geleceği Sensin; Gelecekteki Cumhuriyetine Mektup Yaz!..
Cumhuriyetimizin 97. yılında ilk ve orta okul öğrencilerine yönelik gerçekleştireceğimiz ödüllü yarışma ile yarının büyükleri olan çocuklarımızın seslerini bugünden geleceğe taşıyoruz.
BELEDİYELER Haberi
Cumhuriyetin Geleceği Sensin; Gelecekteki Cumhuriyetine Mektup Yaz!..

Çanakkale Belediyesi ve Topluma Destek Derneği işbirliğiyle 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında ilk ve orta okul öğrencilerine yönelik anlamlı bir yarışma düzenleniyor. Cumhuriyetin ilanıyla birlikte kazandığımız temel haklarımız konusunda genç neslin bilinçlenmesine yönelik temel amaç çerçevesinde düzenlenen Gelecekteki Cumhuriyetine Mektup Yaz yarışması ile Çanakkale Merkez ve mücavir alan sınırlarında ikamet eden ilk ve orta okul öğrencileri, Cumhuriyetin önemi ve kazanımlarına ilişkin duygu ve düşüncelerini kaleme alacak.

Birinciye akıllı saat, ikinciye eşofman takımı ve üçüncüye kitap hediye edilecek olan yarışmaya ise 29 Ekim 2020 Perşembe günü saat 17.30’a kadar başvuru yapılabilir. Mektuplar ile aşağıda linki bulunan başvuru formu ve taahhütname bilgileri de eksiksiz doldurularak belirtilen son başvuru tarihine kadar kultursanat@canakkale.bel.tr adresine e-posta yolu ile gönderilebilir.

Yarışmanın şartnamesi için TIKLAYINIZ

Başvuru Formu ve Taahhütname için TIKLAYINIZ

Kaynak: Editör:
Etiketler: Çanakkale Belediyesi, Topluma Destek Derneği , güncel haber, belediye haberleri,
Yorumlar
Haber Yazılımı (UA-151316524-1)