data-ad-client="ca-pub-5674329641199375" data-ad-slot="6002683569">
Haber Detayı
08 Ekim 2020 - Perşembe 22:38
 
İDO Kabataş hattı seferlerinde hafta sonu dev kampanya
İDO, beklenen Kabataş hattı seferlerinde hafta sonuna özel sürpriz bir kampanyaya imza atıyor.
EKONOMİ Haberi
İDO Kabataş hattı seferlerinde hafta sonu dev kampanya

Bu doğrultuda yeni Kabataş- Bursa seferlerinde Kabataş-Kadıköy-Bursa 07.45 seferlerinin biletlerini bu hafta sonuna özel 1 TL ‘ye satışa sunuyor.

 

Misafirlerine deniz yolculuğu keyfini, hız, emniyet ve konfor ayrıcalıklarıyla sunan İDO, uzun zamandır beklenen Kabataş hattı seferlerinde bu hafta sonuna özel dev bir kampanyaya imza atıyor. Ulaşım ihtiyaçlarını öngörerek yeni hatlar açan ve ayrıca avantajlı kampanyalarını sürdüren İDO, Kabataş-Kadıköy-Bursa 07.45 seferlerinin biletlerini bu hafta sonuna özel sadece 1 TL ‘ye satışa sunuyor.

 

10 – 11 Ekim 2020 tarihleri arasında www.ido.com.tr den Kabataş → Bursa yönüne saat 07.45 seferine alınan biletler yalnızca 1 TL tutarında.

 

Zaman ve fiyat avantajıyla Kabataş- Bursa seferleri

 

İDO, zaman avantajı sağlayacak yeni hatlarına eklediği Kabataş – Bursa seferlerini her gün; Kabataş/ Kadıköy/ Bursa; Kabataş/ Kadıköy/ Yenikapı/ Bursa; Bursa / Yenikapı/ Kadıköy/ Kabataş rotalarını takip edecek şekilde düzenliyor. İDO, her gün gerçekleştirdiği Kabataş- Bursa seferleri dışında ayrıca günde iki kez Kabataş- Bostancı iç hat seferleri gerçekleştiriyor.

 

1 TL kampanyasından bilet satışı yalnızca www.ido.com.tr ve İDO Mobil Uygulaması üzerinden yapılıyor. Detaylı bilgiye ido web sitesi kampanyalar sayfasından ulaşabilirsiniz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: İDO, Kabataş, hattı, seferlerinde, hafta, sonu, dev, kampanya,
Yorumlar
Haber Yazılımı (UA-151316524-1)