data-ad-client="ca-pub-5674329641199375" data-ad-slot="6002683569">
Haber Detayı
11 Kasım 2020 - Çarşamba 10:39
 
Komatsu’dan benzeri görülmemiş yepyeni hizmet modeli Kompetan
Komatsu iş ve maden makinalarını Temsa İş Makinaları Kompetan avantajlarıyla satın alan müşteriler, bakım masraflarını sıfırlarken birçok yeni hizmetten de faydalanabiliyor.
TEKNOLOJİ Haberi
Komatsu’dan benzeri görülmemiş yepyeni hizmet modeli Kompetan

Müşterilerinin çözüm ortağı olma anlayışıyla faaliyetlerini sürdüren Temsa İş Makinaları, iş makinasıyla satış sonrası hizmetleri bütünleştiren, her şey dahil yeni hizmet modeli Kompetan ile müşterilerinin işlerine ve makinalarına değer katıyor.

 

Kompetan ile sektöre yeni bir hizmet modeli anlayışı getirdiklerini belirten Temsa İş Makinaları İş Makinaları Satış ve Satış Sonrası Hizmetleri Direktörü Burçak Birand, “Temsa İş Makinaları’nda hizmet odaklı anlayışı benimseyerek faaliyetlerimizi sürdürerek müşterilerimizin çözüm ortağı olmaya devam ediyoruz. Bu bakış açısıyla sektöre kazandırdığımız hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimizin faydalanabildiği Kompetan hizmet modeli, bakımlar da dahil ekstra ücretin ödenmediği birçok hizmeti kapsıyor. Kompetan hizmeti alan müşterilerimiz, pek çok VIP hizmet avantajından da faydalanarak işlerini kolaylıkla yürütme ve kazançlarına kazanç katma fırsatı elde edecekler. Sektör standartlarının üzerinde bir hizmet anlayışıyla sunduğumuz Kompetan hizmet modeliyle müşterilerimizin işine değer katmayı hedefliyoruz” dedi.

 

6.000 saat boyunca bakım masrafı yok

Kompetan ile 6.000 saat boyunca makinaların tüm periyodik bakımları -ataşmanlı kullanımdan kaynaklı ilave parça değişimleri hariç- orijinal Komatsu yedek parça ve yağlarla, Komatsu yetkili servisleri tarafından ücretsiz olarak yapılıyor. Böylece müşterilerin bakım maliyetleri sıfıra iniyor. Ayrıca periyodik yağ analizleri ve KOMTRAX uydu takip sistemi üzerinden elde edilen bilgilerle hazırlanan sağlık raporları, müşteriler ile düzenli aralıklarla paylaşılarak oluşabilecek muhtemel arıza riskleri de minimuma indiriliyor. Bu sayede arıza gerçekleşmeden zamanında yapılan müdahaleler ile ani iş kayıpları riski de bertaraf ediliyor. Ayrıca müşteriler 3 yıl veya 6.000 saate kadar uzatılmış komponent garantisi sayesinde sürpriz masraflardan da kurtuluyor.

 

Daha verimli ve daha tasarruflu kullanım

Kompetan ayrıcalıkları dahilinde makine satın alındığında makinanın doğru kullanımı için yüz yüze veya online operatör eğitimleri ücretsiz olarak veriliyor. KOMTRAX uydu takip sisteminin raporları sayesinde operatörün olası kullanım hataları da belirlenerek gerektiğinde operatör eğitimleri ücretsiz olarak sunulmaya devam ediyor. Böylece operatörden kaynaklanan aksaklıkların ve yanlış kullanımların önüne geçiliyor. Makinanın ve operatörün verimliliği artarken makinanın daha tasarruflu kullanılması sağlanıyor.

 

Maksimum ikinci el değeri

Tüm bakımları orijinal yedek parça, yağlar ve Temsa İş Makinaları yetkili servis uzmanlığıyla gerçekleştirilen makinalar uzun süre ilk günkü performanslarına sahip oluyorlar. Böylece ikinci elde de kolaylıkla yüksek değerde alıcı buluyorlar.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Komatsu’dan, benzeri, görülmemiş, yepyeni, hizmet, modeli, Kompetan,
Yorumlar
Haber Yazılımı (UA-151316524-1)