data-ad-client="ca-pub-5674329641199375" data-ad-slot="6002683569">
Haber Detayı
06 Ekim 2020 - Salı 12:11
 
Körfez'de Bulunan Caretta Ceratta Gönderildi
İzmir'de Sahil Güvenlik Ege Bölge Komutanlığı ekipleri tarafından Gündoğdu Meydanı yakınlarında Körfez'de bulunan caretta caretta, Doğal Yaşam Parkı'da tedavisi yapıldıktan sonra, Deniz Kaplumbağaları Araştırma Kurtarma ve Rehabilitasyon Merkezi'ne gönderildi.
BELEDİYELER Haberi
Körfez'de Bulunan Caretta Ceratta Gönderildi

Sahil Güvenlik Ege Deniz Komutanlığı ekiplerince, Alsancak Gündoğdu Meydanı yakınlarında Körfez'de ağlara dolanmış şekilde bulunan caretta caretta (iribaş deniz kaplumbağası), İzmir Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Şube Müdürlüğü'ne teslim edildi. Yaralı olan ve Körfez Denetim Ekipleri tarafından ilk tedavisi yapılan caretta ceratta, İzmir Büyükşehir Belediyesi Doğal Yaşam Parkı yetkililerine teslim edildi. Burada tedavisi süren 43 kilogram ağırlığındaki dişi kaplumbağa, Muğla'da bulunan Deniz Kaplumbağaları Araştırma Kurtarma ve Rehabilitasyon Merkezi'ne (DEKAMER) gönderildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: İzmir büyükşehir belediyesi, caretta caretta, DEKAMER, Deniz Kaplumbağaları Araştırma Kurtarma ve Rehabilitasyon Merkezi, muğla, haber, güncel,
Yorumlar
Haber Yazılımı (UA-151316524-1)