Haber Detayı
22 Kasım 2020 - Pazar 16:23
 
Oktay Kaya: Vatana ihanetin nedeni olmaz ,er yada geç ödenecek bedeli olur
Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği İstanbul Anadolu Yakası Şube Başkanı Oktay Kaya'dan Kamu Oyuna Açıklama .
GÜNCEL Haberi
Oktay Kaya: Vatana ihanetin nedeni olmaz ,er yada geç ödenecek bedeli olur

Yazılı bir basın açıklaması yapan Oktay Kaya şunlara değindi:

Basına ve kamuoyuna...

Bölücü terör örgütü mensuplarını , çoluk çocuk demeden sivil vatandaşları katleden , kahpe pusularda asker ,polis ve korucularımızı şehit eden eli kanlı teröristleri koruyan , himaye eden , bölücü terör örgütünün başı, çocuk katili bir alçağın heykelini Ankara'ya dikeceğiz diyerek Türkiye Cumhuriyeti Devletine aklı sıra kafa tutan bir hainin salıverilmesi istemek , bu yönde devletin savcısına , hakimi'ne ayar vermeye çalışmak, vatan haini alçaklarla beraber olmak demektir.

Sıfatı ,makamı ne olursa olsun hiç kimse Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin düşmanı , asker, polis, sivil binlerce insanımızın katili vatan haini alçakların avukatlığına soyunmasın ve sabrımızı sınamasın. Vatanımız bölünmesin, bayrağımız inmesin ,ezan sesimiz dinmesin diye vatan hainleriyle sürdürülen mücadelelerde gözlerini kırpmadan canlarını feda eden aziz şehitlerimizin kanlarıyla sulanan vatan topraklarımızı it postallarıyla çiğnetmeyeceğiz.

Aziz şehitlerimizin canlı şahitleri gaziler olarak şehit ailelerimiz ile birlikte ,gerek olduğu anda gözümüzü kırpmadan bu vatan hainlerine ve yardakçılarına karşı, devletimizin yanında yer alarak mücadele etmeye hazır olduğumuzu Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği İstanbul Anadolu Yakası Şubesi yönetim kurulu ve üyeleri olarak birkez daha ifade ediyoruz.

Dışardan yada içeriden , nereden gelirse gelsin , cennet vatanımıza ve aziz milletimize göz diken , canına , malına , birliğine , bütünlüğüne göz diken ne kadar vatan haini ve bu satılmış alçakları koruyan sözüm ona siyasi varsa karşılarında daima bizi bulacaklardır. Demokrasi demek vatana ihanet etmek değildir. Büyük Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün dediği gibi , " Vatana ihanetin nedeni olmaz ,er yada geç ödenecek bedeli olur."

Kim ihanet ederse bedelini de misliyle öder. Bu duygu ve düşüncelerimizi kamuoyu ile paylaşıyoruz.

Ne Mutlu Türküm Diyene...

Saygılarımızla.

Gazi,Oktay KAYA Başkan

Kaynak: Editör:
Etiketler: Oktay, Kaya:, Vatana, ihanetin, nedeni, olmaz, ,er, yada, geç, ödenecek, bedeli, olur,
Yorumlar
Haber Yazılımı (UA-151316524-1)