Haber Detayı
29 Mart 2021 - Pazartesi 11:11
 
ÖZCAN: TEKİRDAĞ'DA PROVOKATÖRLERE EKMEK ÇIKMAZ
AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan, Atatürk büstüne yapılan çirkin saldırı ile ilgili açıklama yaptı,"devletimizin ve milletimizin bütünlüğünü hedef alan, aziz milletimizin değerlerine ve hassasiyetine karşı yapılan saldırı, her birimizi derinden üzmüştür."
GÜNDEM Haberi
ÖZCAN: TEKİRDAĞ'DA PROVOKATÖRLERE EKMEK ÇIKMAZ

 AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan, Marmaraereğlisi’nde Atatürk büstüne yapılan çirkin saldırı ile ilgili bir açıklama yaptı. Özcan,"Tekirdağ, milli değerleri ve hassasiyetleri olan bir şehirdir. Bu şehirden provokatörlere ekmek çıkmaz!" dedi.

Özcan'ın açıklaması şöyle, "Geçtiğimiz saatlerde Tekirdağ’ımızın Marmaraereğlisi ilçesindeki Nizamettin Demirören İlköğretim Okulu’nda yaşanan, Tekirdağ’dan Kars’a devletimizin ve milletimizin bütünlüğünü hedef alan, aziz milletimizin değerlerine ve hassasiyetine karşı yapılan saldırı, her birimizi derinden üzmüştür.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk büstüne yapılan spreyli saldırıyı, gerek şahsım gerekse AK Parti Tekirdağ İl Başkanlığı adına şiddetle kınıyorum. Cumhuriyetimizin banisi olan Atatürk’e karşı, devletimizin 100. yaşına yaklaştığımız bu günlerde dahi böylesi provakatif saldırıların olması milli birlik ve beraberliğimizi hedef alan acınası bir harekettir. Unutulmamalıdır ki bizler, böylesi zamanlarda bir olmayı, birlik olmalı çok iyi başaran bir milletiz…

Bu saldırıyı gerçekleştiren veya gerçekleştirenlerin bir an evvel adalet önünde hesap vereceğinden şüphem yoktur. Jandarma ve Emniyet personelimizin en kısa sürede bu saldırganları yakalayacağından eminim. Şahsım ve İl Başkanlığımızdaki bütün arkadaşlarım da bu konunun en yakın takipçisidir.

Tekirdağ, milli değerleri ve hassasiyetleri olan bir şehirdir. Bu şehirden provokatörlere ekmek çıkmaz!"

Kaynak: (UHA) - UNİ HABER AJANSI Editör:
Etiketler: ÖZCAN:, TEKİRDAĞ'DA, PROVOKATÖRLERE, EKMEK, ÇIKMAZ,
Yorumlar
Haber Yazılımı (UA-151316524-1) (UA-158226227-1)